Ogłoszenia Radom na 16m.pl > Wiadomości

Wiadomości z Twojego miasta Radom i okolic!

TOP 10 teledysków wszech czasów - pamiętacie jeszcze te przeboje? Zapraszamy na sentymentalną podróż w czasie! [WIDEO]

2018-06-19 10:31:00

Prezentujemy subiektywny wybór TOP 10 teledysków wszech czasów. Pamiętacie jeszcze te przeboje? Które z nich przetrwały próbę czasu? Część z nich wciąż zachwyca i inspiruje twórców na całym świecie. Zapraszamy Was na sentymentalną podróż, w której przypomnimy Wam najgorętsze hity lat 70., 80., 90., a nawet początku XXI wieku! Zobaczcie sami!


Najbardziej zniekształcone rasy psów. To straszne, jaki ludzie zgotowali im los! [ZDJĘCIA] Porównaj rasy sprzed 100 lat

2018-06-19 10:06:00

Hodowla psów na przestrzeni ostatnich 100 lat przynosi coraz to większe zyski. Nie zawsze chodzi w niej jednak o podtrzymacie dobrych genów, ale coraz częściej o korzyści finansowe. Ciężko uwierzyć, jak bardzo w ciągu zaledwie jednego wieku zmieniły się poszczególne rasy. Niektóre porównania są szokujące!


TOP 10 miejsc, do których nie wejdziecie. Sekretne budynki, gdzie zwykli śmiertelnicy nie mają wstępu [GALERIA]

2018-06-19 09:59:00

Są takie miejsca na Ziemi, gdzie zwykli śmiertelnicy nie mają wstępu. Do innych z kolei, by się dostać, trzeba czekać aż 14 lat! Jakie tajemnice skrywają pilnie strzeżone budynki? Co kryje się za drutami kolczastymi lub w podziemiach rosyjskiego miasteczka? Sprawdźcie TOP 10 miejsc, gdzie nie wejdziecie nawet za wielkie pieniądze. Kliknij i zobacz >>>


Wstrząsające słowa pilotów, nagrane tuż przed katastrofą. Zapisy z czarnych skrzynek

2018-06-18 11:43:00

Katastrofa lotnicza to ogromna tragedia, która dotyka bezbronnych ludzi i ich bliskich. Ostatnie słowa wypowiedziane przez pilotów chwytają za serce. Dzięki czarnym skrzynkom możemy odtworzyć zapis rozmów z kabiny. Ci, którzy mają świadomość nadchodzącej katastrofy, często żegnają się z bliskimi. W tych kilku słowach zawiera się ogromna miłość i troska o tych, którzy czekali na szczęśliwe lądowanie. Oto jedne z najbardziej wzruszających słów, jakie kiedykolwiek wypowiedział człowiek chwilę przed katastrofą lotniczą.


Jajka sprzedawane w największych sieciach są skażone! Koniecznie sprawdźcie kod produktu

2018-06-18 11:07:00

Jajka sprzedawane w największych sieciach są skażone antybiotykiem i nie mogą być spożywane. Skażone jaja trafiły do sprzedaży w sklepach sieci handlowej Biedronka, Carrefour oraz Piotr i Paweł. Niewykluczone, że były sprzedawane także w innych sklepach. Kliknij w zdjęcie, aby przejść do szczegółowych informacji.


Po jakich studiach najdłużej będziesz bezrobotny? Tych kierunków unikaj jak ognia! [RAPORT]

2018-06-18 11:01:00

Po jakich kierunkach studiów jest największe ryzyko zostania bezrobotnym? Przedstawiamy dane procentowe, czyli procent czasu, w którym przeciętny absolwent był bezrobotny w pierwszym roku po dyplomie (100% = 1 rok). Badanie przeprowadzono na przykładzie kierunków oferowanych przez uczelnie w Poznaniu. Zobaczcie kierunki, na których nie opłaca się studiować. Kliknij w zdjęcie, by przejść do tekstu.


Radom. IV Charytatywny Koncert Disco Polo. Będą koncerty, zbiórka dla szpitala i licytacja

2018-06-16 17:37:00

W niedzielę, 17 czerwca na deptaku w Radomiu będzie IV Koncert Charytatywny Disco Polo. Mieszkańcy razem będą bawić się i wspierać szczytny cel. Całkowity dochód z licytacji i zbiórki pieniędzy będzie przekazany na potrzeby oddziału neonatologicznego Radomskiego Szpitala Specjalistycznego przy ulicy Tochtermana.


Woda, smartfon, buty albo perfumy. Te produkty kosztują nas znacznie więcej niż powinny [PRZEGLĄD]

2018-06-16 14:50:00

Co łączy wodę, wino, smartfona, buty, perfumy i benzynę? Wszystkie te produkty są za drogie. I - jak udowadnia w swoim raporcie portal Picodi - sama ich produkcja kosztuje niewiele. Za co więc płacimy? Kliknijcie w zdjęcie, aby przejść do galerii i się o tym przekonać.


Osa, szerszeń, pszczoła czy trzmiel? Jak wyglądają te owady? Jak je odróżnić?

2018-06-15 15:21:00

Szerszenie, pszczoły, trzmiele i osy – to bardzo podobne do siebie owady. Trudno je odróżnić, chociaż tego rodzaju wiedza jest bardzo potrzebna. O ile pszczoły i trzmiele nie są groźne dla człowieka, o tyle szerszenie i osy mogą narobić wiele szkód. Ukąszenie szerszenia jest nie tylko bardzo bolesne. Może doprowadzić wręcz do śmierci, jeśli użądlona zostanie osoba uczulona na jad szerszenia. Właśnie z tego powodu tak ważne jest rozróżnianie owadów. Jak wygląda szerszeń? Jak wygląda pszczoła?


Najdroższe i najtańsze miasta świata. Wśród nich 5 miast z Polski. Sprawdź jakie!

2018-06-15 14:48:00

Najdroższe i najtańsze miasta świata – taki raport powstał w Expatistan. To klasyfikacja 300 miast świata pod kątem kosztów życia w nich. Do grona 340 miast w raporcie o najdroższych i najtańszych miastach światach załapało się 5 polskich miejscowości. Sprawdź, które polskie miasta są w raporcie i jak wypadają na tle miejscowości ze świata. Jakie są najdroższe i najtańsze miasta w Polsce – tego dowiesz się u nas!