Ogłoszenia Radom na 16m.pl > Wiadomości > Która partia uchroni nas przed klimatyczną apokalipsą? WYBORY 2019

Która partia uchroni nas przed klimatyczną apokalipsą? WYBORY 2019Susze, zmiany klimatu, smog - te wszystkie problemy spędzają Polakom sen z powiek. Większość z nas ocenia je jako realne zagrożenie dla życia i zdrowia. Humoru nie poprawiają dane dotyczące zanieczyszczenia powietrza - według organizacji HEAL, na skutek smogu każdego roku umiera przedwcześnie ok. 45 tys. Polaków. W coraz większej liczbie miejscowości w Polsce brakuje wody podczas upałów. Organizacje pozarządowe biją na alarm - należy podjąć natychmiastowe kroki w kierunku poprawy sytuacji ekologicznej w Polsce. W programach wielu partii odnajdziemy postulaty dotyczące ochrony środowiska. Prześledziliśmy programy wyborcze ogólnopolskich komitetów wyborczych. Jakie są ich pomysły na walkę z kryzysem?

UWAGA - nieznane są jeszcze postulaty programowe Prawa i Sprawiedliwości w tym zakresie. Poinformujemy was o nich, jak tylko pojawi się oficjalny program partii rządzącej.

Przeczytaj więcej: https://radom.naszemiasto.pl/ktora-partia-uchroni-nas-przed-klimatyczna-apokalipsa/ar/c1-7336365?kategoria=616