Ogłoszenia Radom na 16m.pl > Wiadomości > Facebook w... kościele? Nie uwierzycie, gdzie najczęściej korzystamy z mediów społecznościowych! Jakie są inne objawy FOMO?

Facebook w... kościele? Nie uwierzycie, gdzie najczęściej korzystamy z mediów społecznościowych! Jakie są inne objawy FOMO?FOMO to lęk przed odrzuceniem związany z mediami społecznościowymi, na który cierpi coraz większy odsetek Polaków. Obecnie kilka milionów użytkowników internetu w Polsce doświadcza FOMO. Przebywanie bez smartphone'a pod ręką ma budzić niepokój co drugiej osoby cierpiącej na tę przypadłość. O jeszcze większy dyskomfort przyprawia milczący telefon. Uzależnienie od mediów społecznościowych w znacznym stopniu wpływa na życie codzienne. Coraz chętniej przeglądamy media społecznościowe w okolicznościach zupełnie temu niesprzyjających - a czasem nawet niebezpiecznych. Zobaczcie sami, kiedy najczęściej.

Przeczytaj więcej: http://radom.naszemiasto.pl/artykul/facebook-w-kosciele-nie-uwierzycie-gdzie-najczesciej,4858580,artgal,t,id,tm.html?kategoria=616