Ogłoszenia Radom na 16m.pl > Wiadomości > Dzień Psa 2019: "Dobry pieseł" i oczy mówiące "dej szynkę". Te MEMY rozśmieszą nie tylko właścicieli psów!

Dzień Psa 2019: "Dobry pieseł" i oczy mówiące "dej szynkę". Te MEMY rozśmieszą nie tylko właścicieli psów!Najlepszy przyjaciel człowieka, wierny towarzysz, pełnoprawny człowiek rodziny - określeń, których używamy w stosunku do naszych psów jest mnóstwo. Z badań BarkBox Dog Study wynika, że aż 93 procent ankietowanych przyznało, że posiadanie psa... uczyniło ich lepszymi ludźmi! Z kolei 85 procent badanych powiedziało, że pies był dla nich najlepszym terapeutą w trudnych momentach. 1 lipca wypada Dzień Psa - warto z tej okazji (i nie tylko wtedy) zabrać naszego czworonoga na długi spacer i zapewnić porządną porcję pieszczot. Na Dzień Psa przygotowaliśmy dla Was galerię pełną memów, które rozśmieszą nie tylko właścicieli psiaków!

Przeczytaj więcej: http://radom.naszemiasto.pl/artykul/dzien-psa-2019-dobry-piesel-i-oczy-mowiace-dej-szynke-te,5183073,gal,t,id,tm.html?kategoria=616