Ogłoszenia Radom na 16m.pl > Nieruchomości > Stancje i Pokoje > Noclegi Kazimierz Dolny

Archiwalne: Noclegi Kazimierz Dolny

16.04.2019


Oferujemy pokoje w okolicy Kazimierza Dolnego i Nałęczowa. Oferujemy pokoje dwuosobowe, każdy pokój posiada łazienkę z kabiną prysznicową, oraz telewizor LCD, każdy pokój posiada także własny balkon. W budynku znajduje się w pełni wyposażona kuchnia z kompletem garnków, sztućców oraz kuchenką elektryczną. Na parterze znajduje się większa sala biesiadna, z wyjściem na zadaszony taras. Przed budynkiem znajduje się parking, miejsce na grill, czy ognisko. Dostęp do bezprzewodowego internetu.

Istnieje możliwość zamówienia wyżywienia po wcześniejszym uzgodnieniu, prowadzimy gospodarstwo w integrowanym systemie jakości, dzięki czemu mamy dostęp do świeżych warzyw, owoców oraz kwiatów.

Gospodarstwo położone jest w bardzo atrakcyjnej okolicy, w pobliżu lasy, bogatego w grzyby, jagody i jarzyny. Wielbiciele pieszych wędrówek mogą odkrywać lubelskie wąwozy lessowe. W okolicy znajdują się także prywatne łowiska, i rzeka Bystra. Zimą można skorzystać ze stoków narciarskich w Rąblowie, Parchatce i Kazimierzu Dolnym.

Gospodarstwo znajduje się w odległości:

14 km od Kazimierza Dolnego
12 km od Nałęczowa
18 km od Wojciechowa
18 km od Puław
3,5 km od Łopatek
3 km od Klementowic

Agroturystyka Róża

Karmanowice 77A
24-160 Wąwolnica
516-466-413
(81) 88-25-530
roza.stefanska@o2.pl
http://www.agroturystykaroza.pl/oferta