Ogłoszenia Radom na 16m.pl > Usługi i Firmy > Budowa i Remont > Firma wykona posadzki żywiczne na Śląsku

firma-wykona-posadzki-zywiczne-na-slasku

Firma wykona posadzki żywiczne na Śląsku

Libiąż 32-590, Długa 21 14.09.2017


Odpowiednie przygotowanie podłogi to podstawa dobrze wykończonego pomieszczenia. Tylko wtedy hala, magazyn bądź też garaż będą spełniały w stu procentach swoją funkcję. Niezwykle wytrzymałe, a przy tym wygodne w użytkowaniu są posadzki żywiczne, które są funkcjonalne i łatwo je utrzymać w czystości. Od wielu lat świadczymy usługi z zakresu wykonywania posadzek z żywicy na terenie Śląska, dzięki czemu jesteśmy pionierami w tym temacie. Wysokiej klasy materiały oraz dbałość o szczegóły sprawiają, że nasze podłogi cechuje wysoka odporność na uszkodzenia oraz estetyczny wygląd.

Nasza firma specjalizuje się w posadzkach żywicznych. Profesjonalizm oraz duże doświadczenie sprawiają, że nasze posadzki żywiczne wykonywane na terenie Śląska są bardzo trwałe i mocne. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu klient zawsze otrzymuje usługę na najwyższym poziomie. W naszej ofercie znajdziecie Państwo posadzki w różnych kolorach, co pozwala dostosować wygląd podłoża do charakteru wnętrza.

Trwałe i odpowiednio wykonane posadzki żywiczne pozwalają przystosować hale, magazyny czy obiekty gastronomiczne do różnego rodzaju wymogów. Nasze posadzki z żywicy idealnie się sprawdzą wszędzie tam, gdzie konieczny jest odbiór sanitarny. To również doskonałe rozwiązanie w dużych magazynach, które wymagają podłogi z trwałego tworzywa, a przy tym łatwego czyszczenia. W takich pomieszczeniach warto również zadbać o łączenie podłogi ze ścianami. Proponujemy wykończenie cokolikami żywicznymi, co zapewnia wygodę podczas mycia podłogi.

Nasza firma oferuje profesjonalne posadzki żywiczne ze Śląska oraz fachową pomoc w doborze najlepszego rozwiązania do danego pomieszczenia. W zależności od przeznaczenia magazynu, hali czy pomieszczenia gospodarczego proponujemy różne podłogi z żywicy, które będą najlepiej spełniać Państwa oczekiwania. Nasze doświadczenie oraz chęć świadczenia usług na najwyższym poziomie powodują, że podłogi wykonane przez naszą firmę cieszą się dużym zainteresowaniem i spełniają wysokie wymagania klientów.

Więcej: posadzki żywiczne Śląsk.

Zapytaj!

J.A.K. CHEMIA S.C.

32 210 91 64