Ogłoszenia Radom na 16m.pl > Praca > Przedstawiciel handlowy > Doradca Handlowy B2B

Archiwalne: Doradca Handlowy B2B

11.07.2019

Opis stanowiska:
sprzedaż usług firmy oraz realizacja planów sprzedażowych
przygotowywanie ofert handlowych
nawiązywanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z obecnymi i przyszłymi klientami firmy
monitorowanie zmian zachodzących na rynku oraz analiza działań konkurencji
dbanie o dobry wizerunek firmy

Wymagania:
doświadczenie minimum 1 rok w sprzedaży B2B
dobra znajomość rynku oraz usług telekomunikacyjnych
wysokie umiejętności negocjacyjne i sprzedażowe
zorientowanie na osiąganie i realizację celów

Oferujemy:
zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku na podstawie umowy o pracę lub innej dogodnej formie
premie za wykonanie zadań
pracę pełną wyzwań oraz elastycznośc i swobodę w działaniu
szkolenie produktowo-sprzedażowe oraz możliwośc ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji
wsparcie biura oraz działy technicznego
niezbędne narzędzia pracy

1 zł